Polecamy

kon
kot pies

firmynet.jpg

alaszy.jpg    Alina Borkowskalekarz weterynarii, specjalista chorób psów i kotów

Ukończyłam studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2002 roku. Od wielu lat planowałam wyjechać z dużego miasta i pracować ze zwierzętami, co było od dawna moją pasją. Moje życie było związane było z końmi, pracowałam między innymi jako instruktor jeździectwa, ale obecnie w pracy zawodowej zajmuję się głównie leczeniem psów i kotów. Jesienią 2015 roku ukończyłam podyplomowe studia specjalizacyjne na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, właśnie w zakresie chorób tych zwierząt.

Praktyki i staże zawodowe w Polsce i za granicą, zarówno w dyżych, specjalistycznych klinikach weterynaryjnych dla psów i kotów, jak i w małych gabinetach, a także stadninach koni, jak również praca przy nadzorze nad produkcją środków spożywczych pochodzenia zwierzęcego oraz praca społeczna na rzecz samorządu zawodowego lekarzy weterynarii pozwoliły mi na zdobycie wszechstronnego wykształcenia i doświadczenia w tematyce leczenia zwierząt w naszym kraju. Służę Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem każdego dnia.

Prywatnie kocham góry i jestem szczęśliwą właścicielką kotki Jagi. Trudno mi sobie wyobrazić dom bez zwierząt :)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

artur.jpg   Artur Borkowskilekarz weterynarii specjalista chirurg

Ukończyłem studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2000 roku. W czasie studiów odbywałem regularnie praktyki zawodowe i pracowałem jako wolontariusz w całodobowej klinice dla zwierząt. Po wyjeździe z Warszawy w 2000 roku otworzyłem swój pierwszy gabinet w Mszanie. W 2007 roku ukończyłem podyplomowe studia specjalizacyjne z zakresu chirurgii weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Obecnie zajmuję się głównie chirurgią weterynaryjną, traumatologią i ortopedią. Oprócz działalności w Mszanie Dolnej współpracuję z lecznicami w Krakowie gdzie wykonuję zabiegi z zarkesu chirurgii i ortopedii. Interesuję się ponadto rentgenologią, neurologią i okulistyką. Wielokrotnie w ciągu roku uczestniczę w sympozjach i warsztatach z tych dziedzin. Obecnie jestem w trakcie drugich studiów specjalizacyjnych: w zakresie radiologii weterynaryjnej.

W wolnym czasie zajmuję się fotografią, wpinam się i uwielbiam jazdę na motorze. Mam psa - teriera irlandzkiego - Szyszkę.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

CSC_2985.JPG   Janusz Drożyński - zajmuję się szkoleniem psów  wszystkich ras. Meszkam i pracuję na terenie Mszany, z Przychodnią Weterynaryjną AWET współpracuję od kilku lat. Do psów, których szkoleniem się zajmuję dojeżdżam czasem również poza granice miasta i powiatu.
 
Od ponad trzydziestu lat rozwijam swoja pasje i zamiłowanie do psów. Początkowo robiłem to czysto hobbistycznie, lecz z czasem pasja zmieniła się w sposób na życie i zawód. Przez lata wdrażałem wiedzę teoretyczną a także praktyczną w dziedzinie kynologii, polegającą na poznawaniu pochodzenia, znajomości ras, reprodukcji, profilaktyki i chorób psów, przygotowaniu psów do wystaw, oraz samego wystawiania, szkolenia psów . Przez lata zdobywałem doświadczenie i umiejętność postępowania z psami poprzez uczestnictwo w rozmaitych kursach, szkoleniach i seminariach tematycznych na terenie Niemiec. Jestem pasjonatem z doświadczeniem i znajomością psychologii psów.
 Z racji prowadzenia od ponad 20 lat hodowli psów różnych ras oraz przygotowaniach psów do pracy w służbach (wojsko, policja) mam umiejętność rozumienia zachowań psich, a także radzenia sobie w trudnych okolicznościach związanych ze stresem zwierzęcia. Dodatkowym atutem w mojej branży jest posiadanie psów różnych ras o różnorodnych charakterach.
Kontakt: tel. 608 642 920.

 

 
 
Przychodnia Weterynaryjna „Awet”
 
34-730 Mszana Dolna
 
ul.Orkana 38
 
tel. gabinet 18 33 12 312
 
A.Borkowski 603911063
A.Borkowska 607919679
               
  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Gabinet weterynaryjny “MEDIVET” w Mszanie Dolnej został założony w 2000r. Od początku działał przy ul. Starowiejskiej 9.  W kwietniu 2007 roku otworzyliśmy nową Lecznicę weterynaryjną AWET przy ulicy Orkana 38.

Nowy obiekt  spełnia wszelkie wymagania dla zakładów leczniczych dla zwierząt w związku z obowiązującym prawem polskim i unijnym.

Obecnie w lecznicy pracuje  dwoje  lekarzy weterynarii, leczenie internistyczne prowadzi lek.wet. specjalista chorób psów i kotów Alina Borkowska, leczenie chirurgiczne, okulistyczne i diagnostykę obrazową prowadzi lek.wet. specjalista chirurg Artur Borkowski.